آموزش بافت گره های دستبند دوستی

بسته جامع آموزش بافت دستبند دوستی

بسته آموزش جامع بافت دستبند دوستی شامل آموزش های ویدئویی بصورت گام به گام است که با استفاده از این آموزش ها شما میتوانید هرگونه دستبند دوستی را ببافید ، در این بسته مواد اولیه مورد نیاز شامل نخ ، گیره ، مهره و قفل نیز همراه با نرم افزار آموزشی قرار دارد

قیمت : 25,000 تومان

سلام دوستان عزیز تاروپود

در این نوشته بنا به درخواست شما دوستان آموزش چهار گره اصلی که در نقشه ها ی دستبند های دوستی می بینید در خدمت شما هستیم .البته قبلا” در لابه لای آموزش ها به چگونگی بافت این گره ها اشاره کرده ایم ودر اینجا به صورت اختصاصی این گره ها را آموزش می دهیم

پس با تار وپود  همراه باشید

 

گره راست به چپ:

این گره از دو نیم گره مثل هم تشکیل شده است که همانطور که در تصویر می بینید نخ سمت راست بر روی نخ سمت چپ گره می خورد و نخ سمت چپ به عنوان پایه کار است .دو تا نیم گره  از سمت راست واز روی پایه به زیر کار زده می شود

آموزش گره های دستبند دوستیگره چپ به راست :

این گره نیز از دو نیم گره مثل هم تشکیل شده است و نخ سمت چپ بر روی نخ سمت راست گره می خورد وباز هم دو نیم گره از روی پایه به زیر وداخل کار.

آموزش گره های دستبند دوستیگره برگردون راست :

این گره از دو نیم گره به این شکل بافته می شود که نیم گره اول دقیقا” مثل نیم گره راست به چپ زده می شود ونیم گره دوم به جای اینکه نخ از روی پایه رد شود این بار از زیر کاررد می شود واز داخل گره به سمت راست می کشیم تا گره محکم شود.

آموزش گره های دستبند دوستیگره برگردون چپ:

نیم گره اول دقیقا” مطابق نیم گره اول گره چپ به راست را می زنیم و برای نیم گره دوم بازهم از زیر پایه وبه داخل گره نخ را می کشیم وگره را محکم می کنیم.

آموزش گره های دستبند دوستی

دوستان خوبم با دقت بر روی تصاویر و چند بار تمرین به راحتی می توانید این  گره ها را یاد بگیرید و هر نقشه بافتی را که ببینید به آسانی ببافید.

آموزش گره های دستبند دوستی

دوستان لینک ویدئوی آموزش بافت گره ها رو براتون آپ کردم مطمئنا بدردتون میخوره.مشاهده کنید!

راستی تاروپود یک سری از الگوهای بافت این دستبندهای خوشگل رو برای شما در پست های قبلی آماده کرده است!!!

نقشه های بافت دستبند دوستی

 

اشتراک گذاری این نوشته

نخ کتان ترک مخصوص بافت دستبند دوستی

این محصول شامل 24 عدد نخ مخصوص دستبند دوستی در 24 رنگ متفاوت دقیقا مشابه تصویر می باشد.

نخ کتان ترک بهترین نخ برای بافت دستبند دوستی است ، که با استفاده از این پک شما می توانید تنوع رنگی بالایی با کمترین هزینه ممکن برای خلق دستبند های زیبا خودتان داشته باشید.

قیمت : 20,000 تومان

۹۵ دیدگاه

  1. واقعا مرسی عالیه😊

    پاسخ دادن
  2. سلام اگه میشه دسبند های دیگرم اموزش بدین مرسی

    پاسخ دادن

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *